חזון החברה

חברת שמשון זליג בע"מ, הינה חברה יזמית ומבצעת כאחד, אשר חרטה על דגלה את ערך המצויינות בבנייה כבר בשנת 1960. החברה ממשיכה את חזונו ומורשתו של שמשון זליג ז"ל - מייסד החברה. שמשון, אשר הקים בשתי ידיו חברה לתפארת, ידע לשלב ביכולת נדירה איכות בנייה ומקצועיות עם אהבה לאומנות המונצחת בבנייניו  וכל זאת תוך הקשבה תמידית וטיפול מסור בכל לקוח.

הדור השני של משפחת זליג קיבל על עצמו להמשיך ולהוביל את החברה תוך כדי בחינה מחודשת של הערכים, החזון והאסטרטגיה עליהם מבוססת פעילות החברה. בימים אלה מגיע לשיאו התהליך האסטרטגי אותו עוברים מנהלי החברה ועובדיה, תהליך אשר יטווה את המשך דרכה של החברה.

החזון :
חברת שמשון זליג הינה חברת בנייה המתמחה בבנייה רוויה למגורים באזורי ביקוש. 
החברה מאמינה ברמת ביצוע גבוהה, איכות ללא פשרות, שירות לקוחות מצטיין ומשפחתיות.


חזון החברה מושתת על ערכי הליבה והתרבות הארגונית, המניעים את היזמות ואת העשייה, ביניהם:
משפחתיות - תפיסת "המשפחה המורחבת" הן כלפי עובדי החברה והן כלפי לקוחותיה לאורך השנים.
מצויינות - התייחסות לבנייה כמעשה אומנות בו זמנית עם גיוס כוח אדם איכותי.
איתנות וחוסן פיננסי -  המשכיות ועמידה יציבה אל מול האתגרים הרוחניים והממשיים הניצבים בפני הנהלת החברה.

לאורך יובל שנות פעילותה בנתה החברה עשרות פרוייקטים מוצלחים ואיכותיים ברחבי הארץ, בין היתר בת"א, חולון, רמת השרון, ראשון לציון ונס ציונה. עם השנים הפך שם החברה לסמל ולמותג של איכות, הן בקרב אנשי מקצוע והן בקרב לקוחותיה, אשר ביקשו לעצמם איכות חיים גבוהה, לצד אמינות וגב כלכלי איתן.

חברת שמשון זליג מתגאה ביחסיה הקרובים עם לקוחותיה, אותם היא מלווה באופן אישי מרגע החתימה, ועד מסירת הדירה  ועוד שנים רבות לאחר מכן. בנוסף, בזכות הקפדה על הפרטים הקטנים ואיכות אנשי המקצוע, ידועות הדירות של חברת שמשון זליג בכך שהן שומרות על ערכן לאורך שנים ומהוות פקטור מרכזי גם בשוק דירות היד השנייה.