חדשות וקישורים

טקס חנוכת רחוב ע"ש שמשון זליג ז"ל 

בתאריך 03.09.2017, יב' באלול תשע"ז התקיים טקס חנוכת רחוב ע"ש שמשון זליג ז"ל,
במעמד ראש העירייה מר דב צור.
חברת "שמשון זליג" החלה בשיווק פרוייקט "זליג בראשון"

חברת הנדל"ן הותיקה "שמשון זליג" החלה בבניית מגדל המגורים בפרויקט החדש שלה- "זליג בראשון", ומצויה בימים אלו בעיצומו של תהליך השיווק.
הפרויקט ממוקם במתחם "משולש ז'בוטינסקי" במרכז ראשון לציון, וכולל פנטהאוזים ודירות מיוחדות בנות 4,5 ו-6 חדרים עם מרפסות שמש גדולות במיוחד ומראה נוף מרהיב.
לפרטים ניתן ליצור קשר בטלפון : *8228 או במייל: sales@zeligltd.co.il

 


אוכלס מגדל היוקרה "זליג גימל" של חברת "שמשון זליג"
חברת הנדל"ן הוותיקה "שמשון זליג" איכלסה במהלך החודשים ספטמבר-אוקטובר את מגדל היוקרה שבנתה ברחוב אבשלום חביב 5 בצפון תל-אביב.
האירוע צוין בהרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה 2015 בהשתתפות דיירי הפרויקט.

 
חברת שמשון זליג זכתה בתחרות האוסקר של ענף הבניה על הקמת פרויקט וילאז' אל הים בראשון לציון 

פרויקט וילאז' אל הים בראשל"צ של חברת הבניה  שמשון זליג בע"מ , זכה בפרס האוסקר של התאחדות הקבלנים ובמקום הראשון בקטגוריית מגורים מעל 8 קומות. מנימוקי השופטים : " המייחד את הפרויקט הוא תכנון קפדני והפניית כל מרפסות הדירות לכיוון הים והקפדה רבה על פרטי הביצוע".

 

 

מן העיתונות
חברת שמשון זליג מכרה באחרונה 4 פנטהאוזים במגדל בן 13 קומות שהיא בונה ברחוב אבשלום חביב, רמת אביב ג', תל אביב. כל פנטהאוז נמכר בממוצע בכ-10 מיליון שקל - סך הכל 40 מיליון שקל. הפנטהאוזים הם בני 190 מ"ר, ועוד...
קרא עוד
 
לאחרונה סיימה חברת שמשון זליג לשווק את ארבעת המיני – פנטהאוזים בפרויקט "זליג ג'" שהיא בונה ומשווקת ברחוב אבשלום חביב בשכונת רמת אביב. שווי המכירות הכולל כ 40 מליון ₪, ועוד...
קרא עוד

התחדשות עירונית


 

מדיה
זליג בגימל
פרוייקט ארגמן